Невчасна оплата за послугу розподілу може зірвати старт опалювального сезону на Закарпатті

2022-07-22 11:09:44


Уряд прогнозує нову хвилю внутрішніх переселенців зі східних у західні області перед початком опалювального сезону. Тож питання підготовки до нього наразі стоїть надзвичайно гостро.  Станом на 20 липня закарпатці заборгували за послугу з розподілу газу понад 76 млн грн. Це означає, що оператор газорозподільних мереж не матиме змоги якісно підготуватися до холодів.
 
Технічний директор АТ «Закарпатгаз» Сергій Козар пояснив, що саме влітку підприємство проводить основну частину планових робіт із заміни газопроводів та модернізації обладнання. Це зумовлено, зокрема, тим, що можливе припинення газопостачання для проведення цих робіт влітку несе менший дискомфорт для споживачів. За перші півроку 2022 року попри війну підприємство оновило 34 ШГРП, замінило майже 1,5 км газопроводів та встановило понад 7 тисяч лічильників.
 
«Варто розуміти, що навантаження на газорозподільну систему краю значно зросло після 24 лютого, коли на Закарпаття приїхали десятки тисяч людей. Та попри це нам вдалося завершити опалювальний сезон без перебоїв і надати тепло в оселі всім, хто цього потребував. Сьогодні, коли у декількох областях газопостачання немає зовсім, як і немає можливості його відновити, важливо забезпечити стабільне і безперебійне газопостачання на Закарпатті», — зазначив Сергій Козар.
 
Створити умови і підготувати газорозподільну систему, аби вона могла працювати увесь опалювальний сезон без перебоїв, враховуючи збільшене навантаження, можна завдяки вчасним оплатам споживачів за послугу з розподілу газу.  
 
Кошти на виконання усіх робіт з ремонту і заміни газопроводів та модернізації газорегулюючого обладнання АТ «Закарпатгаз» отримує виключно від споживачів – це гроші, які ви сплачуєте за послугу з розподілу (доставки) природного газу. Тож закликаємо не нехтувати цим обов’язком, адже це важливий внесок у те, щоб ця зима була теплою для всіх, хто цього потребуватиме.
 

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

 

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00