У Тячеві відкрили сервісний центр Товариства Червоного Хреста України

2022-07-22 15:14:47
Сьогодні на території Тячівської районної організації товариства Червоного Хреста України відбулося відкриття сервісного центру Товариства Червоного Хреста України.

На урочистому відкритті були присутні: керівниця Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Іванна Сабо, голова Тячівської районної організації товариства Червоного Хреста України Олена Кагарлицька, керівник апарату Тячівської РВА Світлана Сойма, заступник голови Тячівської районної ради Михайло Вурста, медики, члени районної організації  Товариства Червоного Хреста, волонтери.

В Центрі надаватимуть медичну, фармацевтичну, соціальну допомогу, консультації психолога.

Мешканці району та вимушені переселенці зможуть отримати консультацію сімейного лікаря і, за попередньою домовленістю, консультацію вузькопрофільного спеціаліста, а також психолога.

Ліки за рецептом лікаря, пацієнти сервісного центру зможуть отримати безкоштовно.

Наразі облаштовано два кабінети для ведення лікарями прийому.

Крім того, на Тячівщині будуть діяти 2 мобільні бригади, які виїжджатимуть для надання комплексу послуг у найвіддаленіші місця району.

В сервісному центрі, всім потребуючим, також, видаватимуть гуманітарну допомогу – одяг, іграшки, засоби гігієни тощо.

Даний проєкт реалізовано за фінансової та іншої підтримки Міжнародної Федерації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, зокрема фінського, австрійського та інших підрозділів.

Пресслужба Тячівської РВА