Від початку року в області відкрили 4 ЦНАПи

2022-07-22 21:31:41
На Закарпатті продовжують розвивати систему надання адмінпослуг. За шість місяців 2022 року в регіоні відкрили чотири ЦНАПи: у смт Буштино, Великий Бичків, Вилок та с.Нересниця.  Про це інформує заступник голови ОВА Олександр Пацкан. 

«Доступність і оперативність сучасного сервісу стали особливо важливими зараз, коли в регіоні проживає велика кількість вимушених переселенців. Вони так само звертаються щодо оформлення необхідних документів, а завдяки широкій мережі ЦНАПів отримують послуги в комфортних умовах просто у своїй громаді», – наголосив Олександр Пацкан. 

Працівники центрів постійно підвищують свою кваліфікацію, проходять відповідні навчання й перемагають у всеукраїнських конкурсах. Так, ЦНАП у смт Чинадійово нещодавно посів перше місце серед 7 822 учасників рейтингу на Платформі Дія Центрів. 

«Важливим напрямком роботи залишається цифровізація таких осередків. Зокрема, від початку року у всіх ЦНАПах Закарпаття запровадили шеринг документів. Тепер відвідувачі можуть за декілька кліків поділитися цифровими копіями в застосунку Дія. Це значно скорочує час обробки даних і відповідно надання послуг», – зауважив заступник голови ОВА.  

За його словами, від початку війни всі 42 центри області функціонували і як пункти збору допомоги для переселенців та військовослужбовців. Також Олександр Пацкан додав, що в у закарпатських ЦНАПах працевлаштували 10 вимушено переміщених осіб.Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00