Питання благоустрою обговорили на понеділковій нараді

2018-04-23 16:51:05

Сьогодні 23.04.18 у Тячівській державній адміністрації відбулася понеділкова нарада, яку провів голова Василь Дем'янчук. 
Участь у нараді взяли перший заступник Михайло Полажинець, заступник Віктор Погар, керівник апарату Богдан Макусій.А також в. о. голови районної ради Ігор Грабарь, в.о керівника Тячівської місцевої прокуратури Іван Мороз, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Насамперед  обговорено підсумки роботи місячника з благоустрою на території району. Відповідно до розпорядження голови РДА заходи з прибирання та озеленення проведено в населених пунктах району, однак прозвітувалася лише одна Углянська сільська рада.

Василь Дем'янчук зауважив, що хоч зроблено чимало, однак питання благоустрою залишається актуальним й надалі. На жаль,  на прибраних територіях, особливо між населеними пунктами знову з'являються свіжі купи сміття.

Особливо невтішна картина на водоймах та берегах річок, де непотріб валяється де попало. Захаращеними залишаються й присадибні ділянки, узбіччя доріг. Тож потрібно активізувати роботу органів місцевого самоврядування спільно з правоохоронцями з метою виявлення порушень правил благоустрою і винних притягувати до відповідальності.

Окрім цього на нараді відбулося обговорення й інших важливих питань життєдіяльності району. Зокрема з поточного ремонту доріг, протипожежної безпеки, газопостачання на об’єктах бюджетної сфери.

В районі триває підготовка до проведення традиційного свята проводів на полонину, яке відбудеться 5 травня в смт.Дубове.
Про підсумки роботи відділів та управлінь за І квартал 2018 року прозвітувалися керівники структурних підрозділів державної адміністра
ції.

Вчергове голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук звернувся до керівників структур, які надають послуги населенню з метою належного виконання обов’язків та чуйного ставлення до людей.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації


Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00