• Новини / Актуальне / Заходи / Головне

  Питання благоустрою обговорили на понеділковій нараді


  Сьогодні 23.04.18 у Тячівській державній адміністрації відбулася понеділкова нарада, яку провів голова Василь Дем'янчук. 
  Участь у нараді взяли перший заступник Михайло Полажинець, заступник Віктор Погар, керівник апарату Богдан Макусій.  А також в. о. голови районної ради Ігор Грабарь, в.о керівника Тячівської місцевої прокуратури Іван Мороз, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

  Насамперед  обговорено підсумки роботи місячника з благоустрою на території району. Відповідно до розпорядження голови РДА заходи з прибирання та озеленення проведено в населених пунктах району, однак прозвітувалася лише одна Углянська сільська рада.

  Василь Дем'янчук зауважив, що хоч зроблено чимало, однак питання благоустрою залишається актуальним й надалі. На жаль,  на прибраних територіях, особливо між населеними пунктами знову з'являються свіжі купи сміття.

  Особливо невтішна картина на водоймах та берегах річок, де непотріб валяється де попало. Захаращеними залишаються й присадибні ділянки, узбіччя доріг. Тож потрібно активізувати роботу органів місцевого самоврядування спільно з правоохоронцями з метою виявлення порушень правил благоустрою і винних притягувати до відповідальності.

  Окрім цього на нараді відбулося обговорення й інших важливих питань життєдіяльності району. Зокрема з поточного ремонту доріг, протипожежної безпеки, газопостачання на об’єктах бюджетної сфери.

  В районі триває підготовка до проведення традиційного свята проводів на полонину, яке відбудеться 5 травня в смт.Дубове.
  Про підсумки роботи відділів та управлінь за І квартал 2018 року прозвітувалися керівники структурних підрозділів державної адміністра
  ції.

  Вчергове голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук звернувся до керівників структур, які надають послуги населенню з метою належного виконання обов’язків та чуйного ставлення до людей.

  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації