Закарпаття посилює роботу в секторі експорту зерна до країн ЄС

2022-07-24 10:36:02
Ворог, порушуючи домовленості, атакує морські порти України, на яких за угодою повинні завантажувати зерно та відправляти його до місць призначення.

«Для нас це сигнал, що потрібно докладати більше зусиль для виконання державного завдання щодо переміщення сільгосппродукції через кордони в нашому регіоні до морських портів Європи», – зауважив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

За його словами, завдяки спільній роботі обласної військової адміністрації і митниці на сьогодні збільшено пропуск та обсяги першочергової агропродукції й інших пріоритетних вантажів через кордон України до Євросоюзу.

Так, з 1 березня по 21 липня цього року через пункти пропуску на території Закарпаття перемістили понад 877 тисяч тонн зернових культур. Зокрема, йдеться про 1 948 вантажівок-зерновозів та 13 621 залізничний вагон із зазначеною продукцією. Найбільший обсяг зерна – понад 450 тисяч тонн – вивезли в червні-липні.

«Ми продовжуємо роботу для забезпечення функціонування альтернативних шляхів експорту сільськогосподарської продукції транзитом до країн ЄС через спрощений механізм оформлення», – наголосив Віктор Микита.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00