Віктор Микита зустрівся з Героєм України полковником Леонідом Ходою

2022-07-25 21:15:14
Днями голова Закарпатської ОВА Віктор Микита зустрівся з командиром 1-ї окремої танкової Сіверської бригади, Героєм України полковником Леонідом Ходою.

«Це високе звання наш краянин отримав за оборону Чернігівщини від російських окупантів, де разом з танковою бригадою першими зустріли ворога та не дали йому просунутися до столиці, завдаючи загарбникам важких втрат», – зазначив очільник області.

Майже всю свою військову кар’єру Леонід Хода прослужив на Закарпатті у складі 128-ї ОГШБр. З перших днів повномасштабного російського вторгнення він на передовій.

«Нам із Леонідом, як офіцеру з офіцером, є про що говорити, про що радитися та над чим працювати. На війні не так багато часу для зустрічей, а тим паче зі справжніми героями, – прокоментував Віктор Микита. – Насамкінець передав Леоніду Ході мікроавтобус для розвідки бригади від закарпатців. Ми ніколи не забуваємо про наших земляків, де б вони не проходили службу, та в межах можливостей покращуємо їхнє матеріально-технічне забезпечення. Тож і цього разу допомагаємо бійцям ефективніше знищувати ворога".

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00