Медичні заклади Закарпаття отримали станції Starlink

2022-07-29 15:49:06
Відповідно до розподілу Міністерства охорони здоров’я медичні заклади області отримали 9 станцій Starlink V3 компанії SpaceX. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

«У разі виникнення проблем зі зв’язком наші лікарі та їхні пацієнти матимуть можливість отримати безперебійний доступ до супутникового інтернету», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, потужності станції вистачить, щоб роздати якісний Wi-Fi на кілька десятків пристроїв.

Станції отримали Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. А. Новака, Закарпатська обласна станція переливання крові, Обласний госпіталь ветеранів війни, Обласний заклад з надання психіатричної допомоги м. Берегова, Закарпатський протипухлинний центр, Центр легеневих хвороб, Обласна клінічна інфекційна лікарня, Закарпатський обласний клінічний центр кардіології і кардіохірургії та Обласний центр нейрохірургії і неврології.