Петро Добромільський відвідав офіс благодійного фонду ADRA на Закарпатті

2022-07-29 19:05:21
Близько 250 тонн гуманітарної допомоги вимушено переміщеним особам у регіоні надав благодійний фонд ADRA з березня. Діяльність осередку на Закарпатті та втілення спільних проєктів обговорили на робочій нараді заступник голови ОВА Петро Добромільський і програмний директор Фонду в Україні Микита Діденчук.

«Організація працює над забезпеченням переселенців продуктами харчування та засобами особистої гігієни. Йдеться про повноцінні продуктові набори, котрі за координації Закарпатської ОВА направляють у територіальні громади, де є така потреба», – зауважив Петро Добромільський.

За його словами, Фонд також реалізує ініціативу щодо переїзду до Польщі та влаштування родин вимушених переселенців, котрі мають трьох і більше дітей. Мова про забезпечення безоплатним житлом і харчуванням, можливість працевлаштування та психосоціальну підтримку. Як зауважив Петро Добромільський, у комунальних закладах регіону зараз проживає щонайменше 65 таких сімей, у них виховують 225 дітей.

Діяльність організації спрямована й на оздоровлення та відпочинок дітей із числа ВПО. Зокрема, у серпні за підтримки обласної військової адміністрації мають намір запустити проєкт із безоплатного розміщення у таборах Закарпаття понад 220 дітей.

«Плануємо поглиблювати нашу співпрацю і в напрямку облаштування приміщень для середньо- та довгострокового проживання переселенців, розбудови системи водопостачання у віддалених навчальних закладах регіону тощо. Дякуємо за підтримку. Продовжуємо втілювати спільні проєкти», – підкреслив заступник очільника області.Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00