«Важливо, аби влада та бізнес розуміли проблеми й завдання одне одного», – Віктор Микита

2022-08-02 16:27:18
Під час сьогоднішньої зустрічі голови ОВА Віктора Микити з представниками бізнесу та роботодавцями також порушили низку критично важливих питань, які впливають на економічний клімат Закарпаття. 

Йшлося, зокрема, про підтримку галузі туризму в умовах воєнного стану, реабілітацію й відновлення військових, мобілізацію та бронювання працівників, експорт сільгосппродукції тощо.

Віктор Микита зауважив, що в Закарпатській області функціонують 17 000 підприємств та ведуть свою діяльність 47 000 ФОПів. Понад 400 з них –релоковані компанії (80% перереєстровані).

Завдяки тому, що вони стали нашими податковими агентами, вдалося мобілізувати до загального фонду місцевих бюджетів області 4,601 млрд грн податків, зборів та інших доходів. Плановий показник на серпень 2022 року зріс на 107,8%, за відповідний період минулого року – на 132,1%.

«Іноді градус дискусії був підвищеним. Це зрозумілі речі, бо кожен підприємець бачить обмеження, спричинені воєнним станом по-своєму. Саме для цього я ініціюю ці зустрічі особисто, щоб влада та бізнес розуміли проблеми й завдання одне одного», – зазначив очільник області.

Однак, за словами Віктора Микити, триває конструктивна комунікація, адже є шляхи вирішення проблемних питань. 

Голова Закарпатської ОВА подякував усім підприємцям, журналістам, громадським діячам та іншим за участь у зустрічі, додавши, що всі зауваження будуть враховані у роботі органів виконавчої влади області.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00