У форматі діалогу: керівництво області допомагає налагодити комунікацію між роботодавцями та працівниками

2022-08-02 16:04:10
Сьогодні в Ужгороді керівництво Закарпатської ОВА провело зустріч із представниками бізнесу й працедавцями області.

«Головним питанням стало налагодження взаємозв’язку між працівниками та роботодавцями», – прокоментував очільник краю Віктор Микита, зауваживши, що зустріч була конструктивною, лаконічною і змістовною.

За його словами, Закарпаття – безперечний лідер за показниками економічного зростання: вдалося збільшити частку місцевих підприємців на ринку області, релокувати понад 400 компаній, забезпечити планові надходження до бюджетів усіх рівнів у надскладний час та багато іншого. Також регіон прийняв і розмістив близько 300 тисяч ВПО. 

«Разом з тим виникла деструктивна тенденція, за якої більше сотні підприємств, зокрема й релоковані, не можуть знайти в достатній кількості працівників на території області. І це з урахуванням приросту населення краю майже на 30%.

Щось працює не так, що саме та як налагодити цю роботу – головне питання зустрічі. Механізм повинен бути зрозумілим для всіх і спільно інтегрованим в економічне середовище Закарпаття», – підкреслив Віктор Микита.

Очільник краю повідомив, що на базі обласної військової адміністрації створили робочу групу, яка проаналізує ефективність функціонування центрів зайнятості регіону щодо можливості їх оптимізації. 

«Хочу повідомити підприємцям та прошу не лякатися, якщо вам почнуть дзвонити з ОВА і питати, чи є вакантні робочі місця і скільки треба та яких працівників. Тому що дзвонити будуть уже сьогодні, – зазначив Віктор Микита. – Ми розпочнемо роботу в адресному форматі та перейдемо до автоматизації процесу із залученням смарттехнологій».

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00