Внутрішньо переміщені особи, які в приміщеннях закладів освіти тимчасово знайшли прихисток, мають бути переселені

2022-08-09 15:43:18
Родини, котрі з перших днів війни тікали від обстрілів та бомбардувань, знайшли прихисток у закладах освіти нашого району.

Переселенців, яких розмістили в навчальних закладах, можна виселити тільки при наданні їм альтернативного житла. Для цього необхідно належно підготувати інші приміщення.

Тому керівництво району вживає заходів, щоб врегулювати ситуацію, адже навчальні заклади потрібно підготувати до відновлення освітньо-виховного процесу.

На виконання доручення начальника районної військової адміністрації Тімура Аверіна, його заступником, Вадимом Носою спільно з керуючим справами виконавчого комітету Солотвинської селищної ради Богданом Макусієм оглянуто приміщення в будівлі КЗ "Солотвинський міжшкільний ресурсний центр", яке виділили під житло для переселенців із зони бойових дій.

Дане житло повністю облашоване і в ньому створено всі необхідні умови для комфортного  проживання.

Забезпечити гідними умовами проживання осіб, які вимушено покинули власні домівки та оселі тікаючи від війни, – це спільне завдання органів місцевого самоврядування та державної влади.

Пресслужба Тячівської РВА