«Підтримка військових підрозділів – це наш прямий обов’язок», – Віктор Микита

2022-08-15 20:39:18
Підтримка військових підрозділів Закарпаття повинна бути пропорційною до надходжень від сплати ПДФО у місцеві бюджети. На цьому наголосив очільник краю Віктор Микита.

Днями керівництво ОВА провело аналіз програм територіальних громад щодо підтримки військових частин у місцях їхньої реєстрації по всій області.

«На жаль, був неприємно здивований, що не всі громади, отримуючи надходження до бюджетів від сплати ПДФО військовослужбовців, пропорційно виділяють кошти на їхні потреби», – прокоментував Віктор Микита.

За його словами, обласний бюджет, Ужгородська, Мукачівська та Чопська громади розподілили найбільше грошей. Залежно від військової частини ці перерахування сягають до 62% від сплати ПДФО військовослужбовців. У той же час інші громади або взагалі не виділили коштів, або спрямували до 15%.

Керівник Закарпаття підкреслив, що така ситуація є неприйнятною і повинна бути невідкладно змінена, тому доручив департаменту фінансів ОВА взаємодіяти з громадами, провести відповідні консультації.

«На найближчих сесіях місцевих рад потрібно прийняти рішення стосовно перегляду програм щодо підтримки військових частин у місцях їхньої реєстрації на збільшення фінансування, – зазначив Віктор Микита. – Саме ці формування боронять країну від окупанта, завдяки їм над Закарпаттям – мирне небо. Військові частини потребують додаткового фінансування на підтримку боєздатності, тож виділення коштів – це прямий обов’язок перед ними».Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00