У Тячеві відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 31-ї річниці незалежності України

2022-08-24 13:38:16
Учора на площі Незалежності, перед приміщенням Тячівської районної військової адміністрації, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 31-ї річниці незалежності України.

У зібранні взяли участь: начальник Тячівської РВА Тімур Аверін та його заступник Вадим Носа, голова Тячівської міської ради Іван Ковач та його перший заступник Владислав Братюк, голова Тячівської райради Юрій Берінде та його заступник Михайло Вурста, начальник Тячівського РТЦК та СП Андрій Олещук, начальник Тячівського РВП ГУМВС в Закарпатській області Михайло Палкуш, начальник Тячівського районного управління ДСНС Святослав Сміщук, представники поліції та ЗСУ, а також працівники установ та організацій, мешканці міста.

Під Державний гімн України військовослужбовці підняли національний стяг на флагшток.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя заради свободи та незалежності нашої держави.

Почесне право покласти корзини з квітами до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні було надано керівництву району.

До пам'ятника великого українського Кобзаря - Тараса Шевченка поклали квіти представники силових структур та Збройних Сил України.

Цього дня вшановується Державний Прапор України - символ незалежності та боротьби. Під ним ми здобули незалежність, під ним й знищимо наших ворогів.

Завдяки Збройним Силам України ми можемо стояти під нашим прапором.

Вічна пам'ять усім, хто віддав життя за нашу землю.

Синьо-жовтий стяг обов’язково замайорить над усіма містами вільної, соборної і незалежної України!

Слава Україні!

Пресслужба Тячівсько РВА