У Тячеві виступить Заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України

2022-08-26 11:05:36

Музика військових оркестрів – невід’ємна частина історії і традицій української землі, яка має глибоке коріння та сягає давніх часів княжих оркестрів Київської Русі. Зображення одного з таких оркестрів збереглося на фресках XI ст. у Київському Софіївському соборі.

Заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України – провідний творчий колектив України, музичний символ її Збройних Сил. Творча діяльність оркестру – зразок високої професійної та художньої майстерності, взірець стройового вишколу і військової дисципліни.

Концерт відбудеться 30 серпня 2022 року на площі Поштовій, початок - о 11.00 (тривалість програми 3 години).