На Закарпатті релоковане підприємство може виготовляти енергоефективне житло для ВПО

2022-08-26 13:45:13
Через війну підприємство «Зібрано» перемістило виробничі потужності з Броварів Київської області на Закарпаття. Компанія понад 10 років займається проєктуванням, виробництвом, постачанням і монтажем енергоефективних будинків по всій Україні та ЄС.

Сьогодні в межах робочої поїздки на Іршавщину очільник ОВА Віктор Микита відвідав релоковане підприємство, котре вже перезапустило роботу в регіоні і зараз успішно виконує замовлення. Близько 80% продукції компанія експортує у країни Європи. 

«Підприємство змогло відновити роботу завдяки програмі Закарпатської ОВА з підтримки релокації. Були створені максимально сприятливі умови, логістика та підтримка органів влади на всіх рівнях. Зі слів керівника компанії, виробництво вже залишиться працювати в нашій області», – прокоментував Віктор Микита.

Керівництво ОВА, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, представники депутатського корпусу облради та Іршавської тергромади спільно з командою підприємства «Зібрано» також обговорили можливості збільшення обсягів виробленої продукції та замовлень на внутрішньому ринку, зокрема й питання будівництва житла для вимушених переселенців.

«Якість, технології, таймінг та ціна відповідають вимогам, які зараз ставлять до реалізації проєкту з розміщення вимушених переселенців, – зазначив Віктор Микита. – Підприємство може забезпечити виконання замовлень щодо будівництва житла в об’ємах до 3 тис. кв. м площі на місяць. Гнучкість менеджменту дозволяє інтегруватися в умови сьогодення, що є критично важливим у воєнний час».

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00