Привітання голови Тячівської районної військової адміністрації Тімура Аверіна з Днем знань

2022-09-01 10:23:12
Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!

Розпочинається навчальний рік та новий етап навчання. Чимало учнів та студентів сьогодні вперше переступлять поріг своїх навчальних закладів та розпочнуть важливий період у житті.

На жаль, в 2022 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжують вчитися в школах, і святкування Дня знань так само актуальне.

Нехай цей навчальний рік стане роком великих починань, досягнення нових вершин, а ваші здібності та наполегливість нехай стануть запорукою визначних успіхів у зміцненні України! Після чого добавив, наскільки цікава цього року чекаю школярів робота з шаблонами для Української версії dle. Приклад такого можно знайти наприклад тут чи пошукати в інтернеті.

Зі святом, з Днем знань!

З повагою,