Допомога Збройним силам України

2022-09-01 14:28:16
З перших днів повномасштабної війни на Україні лісівники Тячівського району, згуртувавшись, допомагають військовим лісопродукцією.

Завдяки нашим військовим, які ведуть запеклі бої з окупантами заради нашого спокою та незалежності, тут на місцях, ми можемо спокійно працювати і підіймати економіку країни.

Вчора, за рішенням Ради оборони Закарпатської області, на користь однієї з військових частин, через ДП "Мокрянське ЛМГ"  відправлено 100 куб.м деревини.

З часу введення воєнного стану підприємством, загалом, відвантажено 301,084 метрів кубічних круглих лісових матеріалів хвойних порід на потреби Збройних сил України.

"Найважливіше, що ми можемо зробити зараз для підтримки цілісності нашої держави - це не залишатись осторонь, а згуртовано допомагати, забезпечуючи наших військових на передовій", - зазначив голова Тячівської РВА Тімур Аверін.

Ми пишаємося!
Тячівщина пишається!
Стоїмо разом, плече до плеча!
Ми переможемо, ми – на своїй землі!

Слава Україні!
Героям слава!