В Тячівському районі продовжують облаштовувати додаткові місця для розміщення вимушено переміщених осіб

2022-09-01 15:49:51
Продовжуємо виконувати завдання Президента України Володимира Зеленського щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб, які передбачають забезпечення тимчасовим житлом громадян, котрі виїхали з районів бойових дій.

З перших днів російської агресії Тячівська районна військова адміністрація координує поселення переселенців в Тячівському районі. Розглядаються різні перспективи щодо ремонту приміщень, де є можливості розмістити людей.

Днями голова Тячівської РВА Тімур Аверін відвідав п'ять громад, де проводяться ремонти приміщень, а саме: Дубівську, Нересницьку, Вільховецьку, Тячівську та Тересвянську.

В Тересві ремонтують приміщення, у якому планують додатково, розгорнути 100  місць для внутрішньо переміщених осіб.

За словами Тімура Аверіна, це буде комфортне житло, облаштоване усім необхідним. Сюди будуть заселяти внутрішньо переміщених осіб з тих областей України, де ведуться бойові дії.

Ремонтні роботи приміщень проводяться за рахунок міжнародних донорів та місцевих бюджетів.

Наразі облаштування осередків для розміщення вимушено переміщених осіб ще тривають та підходять до завершення. Прихистки планують запускати в другій частині вересня цього року.

Тримаємо стрій та наближаємо перемогу кожен на своєму фронті.

Пресслужба Тячівської РВА