На Тячівщині облаштовують комфортне житло для внутрішньо переміщених людей

2022-09-06 14:04:47
У зв’язку з новими хвилями евакуації українців із небезпечних регіонів зростає кількість внутрішньо переміщених осіб.

За допомогою громадських, міжнародних організацій, благодійних фондів, волонтерів та соціальних партнерів ми вирішуємо  багато проблемних питань щодо захисту та підтримки українців, які приїхали на Тячівщину з інших регіонів нашої країни, де проходять активні бойові дії.

Сьогодні голова Тячівської РВА Тімур Аверін побував на одному із об’єктів, де, додатково, облаштовано ще 50 місць для людей, які постраждали від воєнних дій. Прихисток створено на території КЗ "Солотвинський міжшкільний ресурсний центр" Солотвинської селищної ради.

Завдяки допомозі міжнародних донорів організовано проведення необхідних  ремонтних робіт.

«Ми зобов'язані допомогти кожному українцю, який потребує підтримки. Для внутрішньо переміщених людей створюються зручні та комфортні умови проживання», – зазначив очільник району.

Разом ми подолаємо все і обов’язково переможемо!

Пресслужба Тячівської РВА