На Закарпатті понад 600 ВПО скористалися чат-ботом з працевлаштування

2022-09-08 11:23:10
За три місяці понад 600 вимушено переміщених осіб скористалися чат-ботом з працевлаштування у Telegram, який розробили в Закарпатській ОВА. Про це інформує заступник очільника області Петро Добромільський.

«Чат-бот дає змогу знайти роботу всім охочим, а працедавцям – кваліфіковані кадри. Зараз це потрібна допомога як для краян, вимушених переселенців, так і для релокованого бізнесу.

Надзвичайно важливо, щоб кожна людина працювала і робила свій внесок у підтримку держави й ЗСУ», – наголосив Петро Добромільський.

На чат-бот активно звертаються компанії, котрі шукають фахівців. Так, протягом трьох місяців роботу запропонували понад 40 підприємств. Найбільше вакансій – у сфері роздрібної торгівлі, продажів і закупівель.

Посилання на чат-бот: @RobotaVZakarpattiBot