Закарпатські патрульні тренуватимуться в новому мультимедійному тирі

2022-09-09 18:00:23
Голова ОВА Віктор Микита відвідав Управління патрульної поліції Закарпатської області, де сьогодні протестували роботу нового мультимедійного тиру
«Встановлене програмне забезпечення дозволяє відпрацьовувати будь-які ситуації, котрі можуть трапитися з поліцейськими в реальному житті. У тирі є макети лазерної зброї АК-74, ПМ, РПГ», – зауважив Віктор Микита.
Новий тир працює за допомогою мультимедійного проєктора та програмного забезпечення, що моделює різні ситуативні завдання. Кількість можливих сюжетів, вправ і варіантів необмежена. Відповідно до рівня підготовки стрільців окремі вправи можна ускладнювати або ж спрощувати.
Також очільник ОВА додав, що для закупівлі обладнання та підвищення бойової підготовки підрозділів з обласного бюджету виділили 500 тисяч грн.