Лісівників області відзначили з нагоди професійного свята

2022-09-16 15:00:07
Заступник голови ОВА Василь Іванчо привітав працівників лісового господарства Закарпаття напередодні професійного свята.

«Перед лісівниками, як і перед кожним із нас, сьогодні важливе завдання – підтримка економічної безпеки регіону та країни в умовах війни. Усі виклики долаємо разом задля збереження й примноження українських лісів, раціонального використання природних ресурсів», – підкреслив Василь Іванчо.

Керівництво області подякувало лісівникам за допомогу Збройним силам і за те, що зараз чимало з них захищають Україну на передовій.

Також за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у відтворення лісових і мисливських багатств краю та з нагоди Дня працівника лісу Василь Іванчо відзначив закарпатських фахівців галузі Почесними грамотами обласної військової адміністрації.