Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього країни!

2022-09-19 11:50:33
Тячівська районна військова адміністрація на чолі з начальником РВА Тімуром Аверіним, спільно з волонтерами, продовжує допомагати та підтримувати Збройні Сили України.

Минулого тижня було здійснено поїздку в Миколаїв. Нашим захисникам, які з честю виконують свій військовий обов’язок, обороняючи нашу державу було передано автомобіль швидкої допомоги та гуманітарну допомогу (через Миколаївську ОВА), а також позашляховик та гуманітарну допомогу для дитячого будинку.

Передано дрон, електричний генератор, продукти харчування  медичні засоби та ліки, аптечки, засоби гігієни, одноразовий посуд, теплі речі, одяг, взуття,  ковдри, матраси та інше.

Хочемо подякувати Фельбабі М., волонтеру БФ "Розвиток Карпатського регіону", Немешу М.Ф., Балабану М.В., Колодницькому Б., Чернявському Л., волонтеру БФ "Допомога Україні", Ковачу І.І., голові Тячівської ТГ та Каганцю Д.В., голові Дубівської ТГ за допомогу яку вони надали, за участь в спільній справі, яка приведе нас до головної мети - Перемоги!

Ми цінуємо кожного, хто долучається!

Разом до Перемоги!
Слава Україні!