Відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати

2022-09-19 17:02:35
Сьогодні в Тячівській районній військовій адміністрації, під головуванням Вадима Носи, заступника голови РВА відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення).

На засіданні були присутні члени робочої групи та запрошено представників територіальних громад.

На порядок денний винесено наступні питання:
-про стан заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій;
-про ситуацію щодо погашення заборгованості до Пенсійного фонду України.

На засіданні обговорено можливі шляхи вирішення проблеми з погашення заборгованості по виплаті заробітної плати, погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України підприємствами району. Здійснено аналіз причин наявності боргу на підприємствах – боржниках.

Важливо, щоб підприємства і установи вчасно виплачували зарплати та інші виплати, адже від цього залежить наповнюваність бюджету та Пенсійного фонду.

Стан справ з погашення заборгованості із виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі в Тячівській районній військовій адміністрацій.

Пресслужба Тячівської РВА