• Новини / Заходи / Освіта / Головне

  Директори загальноосвітніх шкіл Тячівського району зібрались на нараду

         
  У четвер 3.05.18 р. в  центрі дитячої та юнацької творчості під керівництвом начальника управління освіти районної державної адміністрації Марії Думнич відбулася нарада директорів загальноосвітніх шкіл району.


          У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Михайла Полажинець, працівники та методисти управління освіти.
           Відтак проведено аналіз  результатів Всеукраїнської учнівської олімпіади упродовж 10 років та розглянуто наступні питання:
  Про організацію та проведення  ЗНО 2018.
  Про зарахування дітей до закладів освіти відповідно до Закону України «Про освіту». 
   Про проведення навчально-польових зборів 2017/2018 н. р..
   Про організацію безпечного перевезення груп дітей та  маршрути шкільних автобусів.
  Про підготовку закладів освіти до весняно - літнього пожежонебезпечного періоду.
  Про вжиття заходів щодо зниження травматизму.
  Про середню заробітну плату.
  Про замовлення підручників для учнів 5-10 класів у 2018 році.
  Про надання рішень сільських, селищних рад про закріплення територій населених пунктів за закладами освіти в рамках нового Закону України «Про освіту». 
  Про завершення 2017-2018 навчального року та організований  початок 2018-2019 н. р.
  Загалом, тематика кожного, з вищевказаних питань, була детально висвітлена,  обговорена та проаналізована учасниками наради.
  Начальник управління освіти Марія Думнич наголосила присутнім про організацію роботи 1-их класів в умовах Нової Української школи. Зокрема що стосується нових методик освіти, організації класного середовища та матеріально-технічного забезпечення тощо.
  Відтак перший заступник голови Тячівської РДА Михайло Полажинець побажав успішного закінчення навчального року та вдалого проходження ЗНО і ДПА в навчальних закладах району. Звернув увагу керівників на окремі питання навчально-виховного процесу, безпеку організації літного  відпочинку учнів та ін. А також вручив багатьом директорам шкіл подяки від Красногорівської військово-цивільної адміністрації за  підтримку АТО, які привіз зі Сходу волонтер Віталій Богдан.
  З усіх обговорених на нараді питань прийняті рекомендації щодо покращення та удосконалення різних напрямків освітнього процесу в районі.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації