Запрошуємо приєднуватись до другого потоку проєкту «Єдина Україна»

2022-09-15 14:13:34
Проєкт організований Міністерством молоді та спорту України разом з Університетом Григорія Сковороди в Переяславі.

Його мета – спрямованість на внутрішньо переміщене населення країни, громадян, які прагнуть усвідомити основні цінності існування української нації.
Онлайн-проєкт «Єдина Україна» — це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності серед населення шляхом донесення історичних фактів, поширення інформації щодо ключових, знакових моментів в історії України та видатних постатей (митців, науковців, волонтерів і композиторів, акторів та письменників, спортсменів).

У ході акції будуть проведені лекції, тренінги та зустрічі з українськими істориками на теми:

• «Історія України: між правдою і міфами»;

• «Історична декомунізація»;

• «Російські міфи» та інші.

Також в рамках проєкту обговорюватимуться питання іміджу України у світі сьогодні і важливість його зростання для мирного майбутнього країни.

Онлайн-захід розпочнеться 12 вересня та триватиме 14 днів.

Реєстрація за посиланням.