Керівник області Віктор Микита зустрівся з начальником ВА Кривого Рогу Олександром Вілкулом

2022-09-21 16:15:01
У межах робочої поїздки голова Закарпатської ОВА Віктор Микита зустрівся з начальником військової адміністрації Кривого Рогу Олександром Вілкулом.

«Кривий Ріг одним із перших прийняв бій проти окупанта. Завдяки злагодженим діям військових та громади місто вистояло і зараз є важливим стратегічним елементом оборони», — наголосив Віктор Микита.

З перших днів повномасштабного вторгнення Закарпаття допомагало Дніпропетровщині посилювати обороноздатність. Зокрема, відправили понад 1 500 м куб. лісу, сотні тонн гуманітарної допомоги, транспортні й інші спеціальні засоби, прийняли тисячі внутрішньо переміщених осіб та інше.

Водночас громада Кривого Рогу за окремими запитами підтримувала та продовжує підтримувати закарпатські військові формування в районах виконання бойових завдань. За це під час зустрічі Віктор Микита особисто подякував Олександру Вілкулу.

«Маємо прямий зв’язок та налагоджену співпрацю. Це необхідно для оперативного розв’язання проблемних питань на місцях, які виникають постійно», — підкреслив очільник Закарпаття.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00