Дорожники ліквідовували ямковість на дорозі Ужгород – Ярок

2022-09-21 19:13:06
Попри відсутність державного фінансування на ремонт автошляхів місцевого значення в умовах воєнного стану, у деяких населених пунктах області ліквідовували ямковість. Це стало можливим завдяки сприянню територіальних громад і виділенню коштів на проведення цих робіт з місцевих бюджетів, повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

«Днями дорожники відновлювали покриття у межах дороги загального користування місцевого значення С071201 Ужгород – Ярок.

Вдалося провести ямковий ремонт у напрямку від с. Циганівці до мікрорайону Горяни», – зазначив Мирослав Білецький.

Останні кілька днів погода не дозволяє виконувати роботи, але дорожники продовжать працювати, коли це стане можливим.