Наші захисники мають бути забезпечені всім необхідним

2022-09-22 20:14:33

Сьогодні начальник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін провів робочу зустріч з головою Буштинської територіальної громади Русланом Янчієм.

Керівник територіальної громади розповів про те, що громада отримала запит від підрозділу тероборони, який перебуває у зоні відповідальності громади на фінансування пошиття зимового обмундирування.

Руслан Янчій повідомив, що з бюджету територіальної громади  виділили необхідну суму на підтримку бойової готовності військового підрозділу.

Під час зустрічі очільник району наголосив, що попереду зима і необхідно вже замовляти пошиття теплого одягу й взуття для військових.

Значні надії у фінансуванні тероборони покладаються на місцеві бюджети територіальних громад, які активно підтримують військові підрозділи, оскільки наші захисники мають бути забезпечені всім необхідним.

Дякуємо за роботу!
Стоїмо разом, плече до плеча!
Ми переможемо, ми – на своїй землі!

Пресслужба Тячівської РВА