У Закарпатській області проводитимуть дослідження потреб ВПО

2022-09-23 17:41:05
На Закарпатті проведуть дослідження й проаналізують потреби вимушених переселенців та їхні наміри щодо подальшого проживання в нашому регіоні. Це потрібно для розробки нових програм підтримки, зауважив заступник голови ОВА Петро Добромільський.

«У межах ініціативи фахівці в форматі опитування збиратимуть інформацію щодо умов проживання, охоплення освітою та медициною, матеріального забезпечення, професійної кваліфікації ВПО в кожному районі. Результати дозволять детальніше вивчити ситуацію й розробити ще ефективніші програми, стратегії місцевого та регіонального розвитку», – зазначив Петро Добромільський.

За його словами, тематика опитування стосуватиметься гуманітарних, соціальних, економічних аспектів. Важливим блоком будуть питання щодо намірів довгострокового проживання на Закарпатті.

Ініціативу втілює Міжнародна організація з міграції у співпраці з обласною військовою адміністрацією, Національним інститутом стратегічних досліджень та ЗОБФ «Едельвейс».

Реалізацію проєкту «Дослідження ситуації та потреб ВПО в Закарпатській області» обговорили на нараді заступник голови ОВА Петро Добромільський, депутат облради Іван Синетар, програмний менеджер МОМ Кароліна Крелінова, спеціаліст із координації на місцях Микола Яцков, голова БФ «Едельвейс» Володимир Химинець, соціолог, професор УжНУ Олександр Пелін, експерт НІСД Анатолій Головка.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00