Петро Добромільський провів зустріч з представниками міжнародної компанії «Metrica Inc.»

2022-09-24 15:09:19
Посилення співпраці щодо забезпечення потреб вимушених переселенців обговорили на зустрічі заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський, президент «Metrica Inc.» Брюс Дансон і віцепрезидент міжнародної компанії Крістофер Мартін.

Партнерська організація надає допомогу внутрішньо переміщеним особам в області та госпіталям, де проходять реабілітацію наші військові. Зараз йдеться про понад 30 тонн продуктів, засобів гігієни тощо.

«Розглядаємо можливість розширення співробітництва в напрямку кешової підтримки домогосподарств, котрі безоплатно прихистили ВПО. Це оперативне й ефективне рішення для забезпечення теплом у зимовий період як переселенців, так і небайдужих закарпатців», – наголосив заступник очільника області. 

За його словами, також залишається потреба в продуктах довгострокового зберігання, медикаментах та засобах гігієни для найбільш вразливих груп ВПО.

«Дякуємо компанії за підтримку, а також ініціативу залучення нових донорів із США для надання гуманітарної допомоги. Важливо інформувати про ситуацію в регіоні й потреби переселенців якомога більше партнерів», – зауважив Петро Добромільський.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00