Сьогодні очільник Закарпаття Віктор Микита провів важливу зустріч із Комісаром ЄС з питань політики сусідства та переговорів щодо розширення Олівером Варгеї. Це перший візит Єврокомісара до України у статусі країни-кандидата на членство в Європейському Союзі.
Під час зустрічі обговорили гуманітарну підтримку України в умовах повномасштабної війни Росії та процес відновлення зруйнованої інфраструктури, створення гідних умов проживання ВПО, інтеграції їх у життєдіяльність області, забезпечення освітою дітей, підтримки нацменшин та інше.
«Також зупинилися на перспективах розширення пунктів пропуску на кордонах з країнами ЄС. Це важливе питання, яке ми вирішуємо з урахуванням збільшення потоку вивезення сільгосппродукції», – прокоментував голова ОВА Віктор Микита.
Пан Олівер Варгеї зазначив, що знає про успішні кейси Закарпаття та сприятливе й безпечне середовище, яке створене завдяки ефективним рішенням регіональної влади. Єврокомісар додав, що наша область може у будь-який час розраховувати на його підтримку і підтримку колег з ЄС.
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-09/1664469007_1664468963350.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-09/1664469073_1664468971242.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-09/1664469057_1664468979441.jpeg)