В Тячеві відбувся патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

2022-10-02 15:27:47
Сьогодні в рамках відзначення Дня міста Тячів відбувся патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

У забігу взяли участь мешканці міста, військові, волонтери, молодь, представники підприємств, установ та організацій.

До Всеукраїнського вшанування воїнів, які загинули на війні за незалежність та територіальну цілісність України долучилися, також, працівники Тячівської районної військової адміністрації.

Забіг стартував із площі Незалежності. Учасники обирали запропонований номер із вписаним іменем загиблого Героя України за якого було бажання подолати обрану дистанцію.

Пам'ять усіх загиблих у війні з російським агресором вшанували хвилиною мовчання.

Щорічний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» дає можливість вшанувати тих, хто загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, а також продемонструвати вдячність рідним загиблих. Такий захід, у 2018 році, започаткував батько загиблого героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенка.

Тут немає переможців – є ті, кому небайдужі долі українців та захисників країни.

Всі ми повинні усвідомити, якою страшною ціною зараз ми, українці, виборюємо своє право на життя, свою свободу та незалежність! Тому ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою.

З глибокою шаною до тих,
хто віддав найдорожче заради України!

Пресслужба Тячівської РВА