Дорожня карта «Дії родини у випадках якщо член родини, який зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник), пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув»

2022-10-03 11:38:55

Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими розроблено та опубліковано дорожню карту «Дії родини у випадках якщо член родини, який зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник), пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув».

Вказана карта містить чіткі рекомендації для членів родин військовослужбовців та працівників правоохоронних органів щодо: алгоритму їхніх дій у разі захоплення у полон військовослужбовця або працівника правоохоронного органу, зникнення безвісти або загибелі захисників України; переліку документів, які подаються до компетентних органів за цих обставин з метою реалізації прав й отримання наданих законодавством пільг, а також контакти установ, організацій, на яких віднесено вирішення цих питань.

Дорожня карта за посиланням: https://cutt.ly/zVm95Ct