На Виноградівщині облаштують житло для понад 230 вимушених переселенців

2022-10-03 16:17:54
Центр розміщення вимушених переселенців створюють на базі Перехрестівської школи-інтернату на Виноградівщині. Днями об’єкт відвідав заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський.

«Зараз у закладі проживають 85 внутрішньо переміщених осіб, а після ремонту приміщень тут облаштують місця для ще 150. Завдяки сприянню партнерів на об’єкті також замінять систему опалення на твердопаливну та модернізують кухню, їдальню», – зазначив заступник очільника області.

За його словами, проєкт реалізовують спільно з міжнародною організацією ZOA International, котра надає допомогу особливо вразливим групам вимушених переселенців на Закарпатті.

«У центрі проживатимуть, зокрема, багатодітні родини. Для дітей функціонуватиме невелика школа, з ними також працюватимуть психологи, медики та соціальні фахівці», – підкреслив Петро Добромільський.