Начальник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін взяв участь у робочій нараді

2022-10-04 18:02:27
Сьогодні начальник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін взяв участь у робочій нараді, яку провели очільник краю Віктор Микита та начальник Регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід» полковник Олександр Кяго.

До наради були залучені голови районних військових адміністрацій області та військовослужбовці бригади ТрО.

Обговорили питання функціонування сил територіальної оборони, які сьогодні виконують завдання за межами регіону, і тих, котрі перебувають у пунктах постійної дислокації.

Посадовці окремо обговорили питання підтримки сил тероборони у зимовий період, забезпечення автономним теплом, електрикою тощо.

Полковник Олександр Кяго подякував громадам за організацію пошиття й постачання зимової форми для бійців. Це важливе питання, і Закарпаття – один із перших регіонів, який вчасно налагодив цей вид тилового забезпечення.
Також провели закриту нараду з питань безпеки й оборони.

Дякуємо начальнику Регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід» за взаємодію та підтримку.

Разом працюємо на Перемогу!

Пресслужба Тячівської РВА