Понад 320 навчальних закладів області мають Wi-Fi в укриттях

2022-10-05 16:43:10
323 школи й садочки Закарпаття вже облаштували інтернетом за проєктом Мінцифри «Wi-Fi в укриттях». Про це інформує заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Пацкан.

«Створення комфортних умов в укриттях є важливою складовою організації якісного навчального процесу зараз. Завдяки проєкту діти можуть залишатися на зв’язку з рідними навіть під час повітряної тривоги, а педагоги – мати доступ до актуальної інформації», – зазначив Олександр Пацкан.

За його словами, роутери й інше оснащення вже встановили у 249 школах та 74 садочках Закарпаття, техніка продовжує надходити й в інші освітні осередки.

«Найбільше закладів, котрі обладнали швидкісним інтернетом за проєктом "Wi-Fi в укриттях", в Ужгородському, Мукачівському й Хустському районах, однак до ініціативи долучаються також і гірські громади краю.

Дякуємо активним провайдерам, котрі швидко та якісно встановлюють оснащення. Впевнений, що спільними зусиллями вдасться забезпечити доступом до мережі ще більше укриттів», – наголосив заступник очільника ОВА.Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00