Солотвинською селищною радою, спільно з клінікою MedOnTime, у партнерстві з фондом Speranta Vie з міста Орадя та AMCR Association (Асоціація християнських лікарів з Румунії) організовано безкоштовну медичну волонтерську акцію

2022-10-08 14:31:08
Сьогодні до Солотвинської громади прибула команда лікарів з США та Румунії для надання безкоштовних медичних послуг всім бажаючим, за направленням сімейного лікаря.

Прийом проводиться на базі КНП "Нижньоапшанська лікарня" і триватиме до 13 жовтня.

Свої консультації надаватимуть висококваліфіковані лікарі із США та з Румунії.

Пацієнтам будуть надаватись консультації за такими напрямками, як: кардіологія; захворювання внутрішніх органів печінки, нирок, легенів, шлунка; ультразвукова візуалізація черевної порожнини та органів малого таза; психологія і психотерапія; лікування діабету.

"Під час обстеження хворих та надання їм консультації забезпечено перекладачів. Лікарями будуть розписані схеми лікування в межах якої медикаменти надаватимуться безкоштовно", - зазначив начальник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін.

Пресслужба Тячівської РВА