Пожежна охорона Буштинської селищної ради святкувала 15-ти річчя

2022-10-24 11:47:33
Сьогодні професія пожежника – це не лише боротьба з вогняною стихією заради захисту життя і здоров’я людей, а й ліквідація інших наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Пожежники часто не знають, що таке вихідні чи свята, бо їхня праця триває 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Від імені начальника Тячівської районної військової адміністрації Тімура Аверіна, його заступник Вадим Носа привітав пожежників Буштинської селищної ради зі святом 15-річчя пожежної частини.

"Ви обрали одну з найскладніших професій, покликану боротися із найнебезпечнішою стихією – вогнем", - зазначив Вадим Носа та побажав усім, хто присвятив своє життя професії пожежника, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки та мужності.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків кращих працівників Комунального закладу "Місцева пожежна охорона Буштинської селищної ради" нагороджено грамотами Тячівської районної військової адміністрації.

Привітало зі святом працівників галузі, також, керівництво Буштинської громади Руслан Янчій та директор Центру розвитку й міжнародної співпраці Йосип Сава. В рамках проєкту USAID ГОВЕРЛА громада отримала першу технічну допомогу.

Нехай кожен день вашого життя, шановні пожежники, буде світлим, сонячним і дарує радість життєвих перемог!

Пресслужба Тячівської РВА