Відбулася сесія районної ради

2022-10-25 16:22:34
Начальник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін взяв участь в засіданні одинадцятої  сесії Тячівської районної ради VІІІ скликання.

У залі зареєструвалось 28 депутатів із 42 обраних.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих, які віддали своє життя за свободу, суверенітет і незалежність нашої держави.

Традиційно голова районної ради Юрій Берінде привітав депутатів-іменинників в міжсесійний період.

На розгляд сесії  було винесено 6 питань.

Дані питання попередньо були детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради.

Затвердивши порядок денний, депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.

Зокрема на сесії затвердили перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тячівського району, які підлягають приватизації в 2022-2023 роках та додатковий перелік першого типу об’єктів спільної власності району.

Були внесені зміни до штатного розпису районної ради.

На звернення Усть-Чорнянської селищної ради Тячівського району про перейменування села Лопухів Тячівського району, прийняли рішення про перейменування села Лопухів на село Брустури.

За результатами конструктивного обговорення по всіх питаннях прийнято відповідні рішення. Усі питання порядку денного підтримані одноголосно.

Пресслужба Тячівської РВА