28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

2022-10-28 09:52:31

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників.

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року №836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

В ході Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.

Боротьба за незалежність України продовжується і сьогодні. Наші воїни виборюють свободу та захищають українські кордони від ворога.

Завдяки відданим захисникам, українська земля завжди буде сильною та незалежною!

Пам’ятаємо загиблих за Україну.

Дякуємо нашим захисникам! Ми віримо у нашу перемогу!

Пресслужба Тячівської РВА