В Тячівській районній військовій адміністрації обговорили питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення)

2022-11-02 11:47:25
Під головуванням заступника начальника Тячівської районної військової адміністрації Вадима Носи відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення).

Питання порядку денного:
-про стан заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій;
-про ситуацію щодо погашення заборгованості до Пенсійного фонду України.

В ході розгляду питань заслухано представників управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі, державної податкової інспекції у Тячівському районі ГУ ДФС у Закарпатській області, Тячівського відділу державної виконавчої служби у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ) та представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування.

Обговорено подальші кроки для ліквідації боргу із заробітної плати в районі, погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України підприємствами району та сплати податків.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення з метою дотримання норм чинного трудового законодавства.

Питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати в Тячівському районі перебуває під постійним контролем керівництва районної військової адміністрації.

Пресслужба Тячівської РВА