Пожежний автомобіль - у подарунок: поляки презентували пожежній частині міста Тячів спецтехніку

2022-11-08 11:00:38
19 жовтня цього року в місті Тушин (Польська Республіка) Тячівський міським головою Іваном Ковачем та бурмістром Witold Maleckiego (Вітольдом МАЛЕЦЬКІ) було підписано договір про дарування пожежного авто пожежній частині міста Тячів.

Сьогодні спецтехніка прибула до пожежної частини.

Польське місто Тушин являється містом-побратимом Тячева з 2016 року. Всі ці роки міста підтримують дружні зв’язки та плідно співпрацюють. З перших днів війни польські друзі, також, підтримали гуманітарною допомогою наших громадян, які цього потребували.

«Ми дуже вдячні Тушинській громаді в особі бурмістра Witoldа Maleckiego за такий вартісний подарунок, адже
пожежний автомобіль допоможе врятувати не одне життя», - зазначив начальник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін.

Пресслужба Тячівської РВА