ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ТЯЧІВСЬКОЇ РВА ТІМУРА АВЕРІНА

2022-11-23 09:26:10

ШАНОВНИЙ ТІМУРЕ СЕРГІЙОВИЧУ!

Прийміть щирі вітання з Днем народження!

Посада голови місцевої державної адміністрації вимагає професіоналізму, відповідальності, самовідданості, виваженості, мудрості та толерантності. Усіма цими якостями Ви володієте.

Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а Ваш високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу і процвітання.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутнє!

Поважаємо та цінуємо Вас.

З повагою та найкращими побажаннями,
колектив Тячівської районної військової адміністрації