Тячівщина передала військовим сучасний дрон

2022-12-05 10:48:14
Тячівщина продовжує допомагати українським воїнам, які героїчно тримають оборону та дають відсіч російським загарбникам.

Днями, за сприянням начальника Тячівської районної військової адміністрації Тімура Аверіна, а також за підтримки Дмитра Шелемби та Олега Палінкаша (політична партія «Слуга Народу») та директора ДП «Брустурянське» ЛМГ Руслана Сазанського  передали військовим сучасний дрон.

«Це важливий, необхідний та високотехнологічний елемент сучасного бою, який вкрай необхідний в зоні ведення бойових дій. Дрони дозволяють побачити ворога та його техніку, спостерігати за переміщеннями та виявляти бази. Але найголовніше – завдяки дронам цю інформацію військові одержують без зайвого ризику», – підкреслив Тімур Аверін.

Дякуємо за допомогу, за участь в спільній справі, яка приведе нас до головної мети - Перемоги!

Стоїмо разом, плече до плеча!
Ми переможемо, ми – на своїй землі!

Слава Україні!
Героям слава!