Про невідкладні заходи для забезпечення і підтримки енергосистеми та захисту безпеки населення!

2022-12-08 10:26:41
З метою забезпечення відновлення та підтримки роботи енергосистеми України, створення умов для спроможності енергосистеми забезпечувати функціонування об’єктів критичної інфраструктури та зменшення енергоспоживання шляхом економного та раціонального використання електроенергії рада оборони Закарпатської області прийняла рішення «Про невідкладні заходи для забезпечення і підтримки енергосистеми та захисту безпеки населення», а саме:

-встановити обов’язкове обмеження споживання електричної енергії суб’єктів господарювання області в період з 7.00 години до 23.00 години;

-рекомендувати фізичним особам обмежити побутове споживання електричної енергії;

-заборонити з 6 грудня 2022 року на території області використання таких видів зовнішнього освітлення реклами, рекламних вивісок підсвіток;

-заборонити суб’єктам господарювання, незалежно від організаційно-правової форми, які здійснюють діяльність на території району, починаючи з 6 грудня 2022 року, використання освітлення територій та приміщень закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі тощо після завершення робочого часу.

Суб’єктам господарювання, незалежно від організаційно-правової форми, які здійснюють діяльність на території області невідкладно вжити заходів щодо зменшення енергоспоживання шляхом економного та раціонального використання електроенергії у робочий час.

Закликаємо представників бізнесу заощаджувати електроенергію.

Зверніть увагу:
-заборонено вмикати зовнішнє освітлення, рекламні вивіски та підсвітки усім магазинам, кафе, ресторанам та іншим установам;

-для усіх установ, закладів та підприємств, незалежно від форми власності, заборонено вмикати освітлення територій та приміщень після завершення робочого часу.

Наголошуємо, що нецільове використання електроенергії тягне за собою відповідальність для всіх суб’єктів господарювання незалежно від форми власності.

Також, повідомляємо, що в нічний час на території району діють робочі групи для здійснення заходів контролю за виконанням рішення ради оборони області.

Пресслужба Тячівської РВА