Безпечне поводження з газовими балонами, пальниками, плитками

2022-12-20 09:47:59

Газові балони, туристичні плитки та пальники — ці прилади використовують українці, щоби приготувати їжу за відсутності світла й газу. Проте їх неправильна експлуатація може коштувати здоров’я та навіть життя.

Дотримуйтеся правил, щоб вберегти себе та близьких від надзвичайної ситуації:

- Купуйте виключно сертифіковану продукцію лише в ліцензованих точках продажу.

- Неухильно дотримуйтеся інструкції виробника. Завжди перевіряйте цілісність виробу.

- Газовий пальник розрахований для використання на відкритому повітрі. Якщо пальник використовується у приміщенні, де живуть люди, там обов’язково має бути вентиляція.

- Не допускайте потрапляння на пальники чи балони сонячних променів та тримайте їх подалі від дії високих температур.

- Використовуйте лише спеціалізований посуд, призначений для приготування їжі на пальниках та туристичних плитках.

- Великі газові балони рекомендовано використовувати лише у приватному секторі. Розміщувати їх в багатоповерхівках та високих будинках заборонено!

- Газові балони обслуговуйте лише у спеціальних організаціях, категорично заборонено самостійно наповнювати балони чи ремонтувати їх.