Відбулася підсумкова нарада

2022-12-31 11:27:35
Зазвичай наприкінці року кожен із нас підводить певні підсумки – озирається на пережите і будує плани на майбутнє.

2022-й видався важким для нашої країни.
Тільки цього року ми озиратимемося ще довго, адже Україна пережила його в умовах повномасштабної війни.

Під час спільної наради у середу, 28 грудня, у Тячівській РВА начальник військової адміністрації Тімур Аверін, керівники правоохоронних та контролюючих органів району, керівництво РТЦК та СП, а також голови територіальних громад Тячівського району підбили підсумки роботи та обговорили основні проблемні питання, які поставали перед усіма у 2022 році.

«Цей рік був важким для всіх нас. Підсумовуючи все, хочу в першу чергу, подякувати всім за співпрацю та розуміння, всім хто працював, працює і буде працювати заради перемоги над ворогом, а також нашим захисникам та захисницям, що захищають нас та нашу землю», — зазначив начальник Тячівської РВА Тімур Аверін.

Працюємо далі разом! Наша боротьба триває.
Ми все здолаємо, об’єднані та сильні!

Пресслужба Тячівської РВА