Віктор Микита оглянув процес створення лазне-пральних комплексів для військових

2023-01-02 10:48:12
У Закарпатській області на базі вантажівок із причепами виготовляють лазне-пральні комплекси для військових. Як зауважив очільник ОВА Віктор Микита, наш регіон – безперечний лідер у цьому напрямку серед інших у країні.
«Наші комплекси інтегровані в тилове забезпечення 128-ї ОГШБр, 101-ї бригади ТрО, інших військових частин та з’єднань, де несуть службу краяни», – підкреслив керівник краю.

За словами Віктора Микити, комплекс підтвердив свою ефективність в умовах бойових дій, тож область продовжує працювати над системним постачанням таких модулів до наших підрозділів. Зараз триває робота над трьома модулями, які вже незабаром відправлять до захисників у райони виконання бойових завдань.

«Пишаюся нашими громадами та людьми, які вкладають душу та вміння у створення таких комплексів. Щиро дякую кожному за ініціативу і підтримку військових формувань», – зазначив голова обласної військової адміністрації.