У Хусті відкрили новий дитячий майданчик

2023-01-03 15:30:06
Сьогодні перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький узяв участь у відкритті дитячого майданчика в Хусті.

«Відрадно бачити, що війна не стає на заваді добрих справ. І ми вже бачимо перші їх результати: маленькі хустяни вже вподобали цей майданчик для своїх ігор, а батьки сміливо тут відпочивають, бо впевнені у безпечності об’єкта. В час, коли країна у війні, кожен збудований об'єкт – це маленька перемога. Ми будуємо, ми плануємо, ми віримо у майбутнє, ми прагнемо зробити його щасливим для наших дітей», – прокоментував Мирослав Білецький.

Майданчик вдалося збудувати завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу в межах Програми транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014-2020. До співфінансування з української сторони залучили кошти обласного та місцевого бюджетів. Проєкт реалізувала Агенція регіонального розвитку «Закарпаття».